• banner666
  • banner236
  • banner3

    за компанијата

    BUN прецизен беше основана во 2004 година и се наоѓа во Songshan Езеро, Dongguan. Од основањето на компанијата, ние постојано се innovatation и развој, и воведе германската технологија и опрема за да се придонесе кон одржлив развој на индустријата за автоматизација. Нашата главна производство: Бол поддршка единица завртка, Ballscrew лабава заштитени заклучување орев, линеарна модул, слајд.

    контакт уреа

    За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.