• banner666
  • banner236
  • banner3

    Rreth kompanisë

    BUN Precision u themelua në vitin 2004 dhe gjendet në Songshan Lake, Dongguan. Që nga themelimi i kompanisë, ne vazhdimisht të innovatation dhe zhvillimin, dhe teknologji futur gjermane dhe pajisje për të kontribuar në zhvillimin e qëndrueshëm të industrisë së automatizimit. kryesore të prodhimit tonë: Ball Njësia mbështetje vidhos, ballscrew lirshme-mbrojtur arrë bllokoj, moduli lineare, rrëshqitje.

    Kontakt BUN

    Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.