China Deep Groove Ball Bearing fabrikë 626LLB dhe prodhuesit | BUN Precision

Deep Groove Ball Bearing 626LLB

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Lloji: vend Bearing
 • Materiali: 45 # çeliku
 • Saktësia: C7, C5
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

 • Detail Product

  Produkt Tags

  përmasat
  Kalibër Dia (d) 6 mm
  Jashtme Dia (D) 19 mm
  Gjerësia (B) 6 mm
  Ha (r) 0.3 mm
  të dhënat e llogaritjes
  Ratings Dinamik Load (Cr) 2340 N
  Ratings statike ngarkesës (Kor) 885 N
  Kufizimi Speeds graso 34000 rpm
  masë
  peshë 0,009 kg

 • Previous:
 • Next: